szprotson napisał(a):

świetnie? Opisz gre Marko od początki meczu do 60 minuty.
Pamiętaj ze to bylo na tle druzyny z ligi okręgowej.
Jak ktoś dalej sie zastanawia dlaczego młodzi nie graja, to miał jasną i klarowną.odpowiedź
|
Przecież napisałem że to zapewne kwestia nizel notowanego rywala. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem a potem się czepiajcie słówek.