Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13543
Stary 09.09.2018, 10:11
mysle ze wyladuje w jakimd Gorniku albo Zaglebiu - temat Wisly nie wchodzi w gre - fajnie by bylo jakby jeszcze jakby ta .....e z hiszpanii odpalili .....majstersztyk
Odpowiedz cytując