Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25620
Stary 09.09.2018, 09:37
Sportowo też mi się wydaje, że mogłoby być lepiej niż za Hiszpanów. Paweł uwielbia grać kombinacyjnie, wychodziło mu to bardzo dobrze i jeśli tylko miał z kim grać, to zawsze strzelał bramki. Ostatnio taka współpraca miała miejsce za Wdowczyka, kiedy grał u nas Wolski. Teraz też myślę, że odnalazłby się dobrze, choć miałbym trochę wątpliwości wynikające z tego, że Paweł zapewne wchodziłby na 20 minut, a nasza drużyna wtedy często zwalnia i gra cofnięta.
Odpowiedz cytując