Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6813
Stary 09.09.2018, 08:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kolar się świetnie zaprezentował w tym sparingu, pewnie to też kwestia rywala, ale nie wiedziałem że z niego taki drybler. Ostatnia bramka to wypisz wymaluj w stylu Żurawskiego.

Stolarczyk wspominal na konferencji że rozwaza zmiane jego pozycji i trochę na to wskazuje że może zacząć któryś mecz na skrzydle.
świetnie? Opisz gre Marko od początki meczu do 60 minuty.
Pamiętaj ze to bylo na tle druzyny z ligi okręgowej.

Jak ktoś dalej sie zastanawia dlaczego młodzi nie graja, to miał jasną i klarowną.odpowiedź
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując