Dariook napisał(a):

Ja nie rozumiem jednego. Jak niby ktos, moze rozmieniac sie na drobne grajac w Wisle?
Przeciez to zaszczyt i duma reprezentowac barwy Bialej Gwiazdy... Brozio to wie a Wisle sie raczej nie odmawia.
Zawsze z wami, WISLAKAMI !
|
I z kontuzjami.
Pomimo OGROMNEJ sympatii do Brożka, nawet nie tak obawiam się od jego forme jak o zdrowie. Przecież już od 4 lat dominuje w szatni żart że jak wycofaja Ibuprom z aptek to Brozio kończy karierę. Teraz niestety znowu cos złapał.
Niemniej jednak jak juz ma wrócić na dobre to trzymam za niego mocno kciuki. Bardzo tylko bym nie chciał, aby caly jego powrot sprowadził się do trzech spotkań po 15 minut statystujac na boisku.