regan napisał(a):

|
O tym pisalem wyzej. To reguluje prawo cywilne. A Carillo musiał złozyc WZ zeby zgodnie z prawem móc mieć roszczenia wzgledem klubu. W innym przypadku sąd go potraktuje tak jakby rozwiązał kontrakt bez powodu
|
Pójdzie do UEFA i sprawa się rypnie
