|
Dokladnie. Mecz ze Slaskiem nie ma zadnego znaczenia. Tak samo jak wszystkie nasze mecze od poczatku roku nie maja znaczenia. Zgadzam sie. Reasumujac, to, ze mamy najmniej straconych bramek w sumie tez nie ma zadnego znaczenia, no bo jakie ma? I tak, to jest wlasnie patrzenie na nasza defensywe na tle polskiej ligi. Dobitnie i doslownie. Tu nie ma zadnej zasady czy efektow pracy praktycznie w czymkolwiek. Najmniej straconych bramek w ciagu roku? Fajnie, tylko co z tego?
|