widzialem Lechie na zywo, jestem w szoku ze sa tak wysoko prawde mówiąc.
Ich siłą są imho szybkie skrzydła (Haraslin, Mak) oraz Paiszao. U nas natomiast, uważam ze problem jest własnie gra na bokach obrony gdy jestesmy w defensywie, Pietrzak jest niezły, ale w przodzie, w tyle broni średnio. Bartkowski braki nadrabia jezdzeniem na dupie, wiec dla mnie ciekawe będzie jak to sie rozegra włąsnie na boczkach. O środek jestem spokojny. Fajnie oczywiscie by bylo wygrac, zobaczymy jednak jak Nasi przepracują tą przerwe na kadrę.
30 koła na meczu to w sumie dość dużo, no ale moze z sentymentu sie zbierze na Lechię
Karherop : Najlepsza defensywa w lidze? a skad TY takie coś wysnułeś? Rozumiem ze wziałeś statystyki wszystkich obronców z każdej druzyny i Nasi maja najwiekszy procent odbiorów tak?
E: no 5 koła ludzi z Gdanska, w koncu akceptujemy ich barwy c` nie
