Selecto napisał(a):

Co do porazki na R22 to chyba ostatnia byla jednak za Kiko w 2017r. 0-1, w grupie mistrzowskiej.
Co do meczu, coz, Lech tez mial 4 zwyciestwa przed meczem z nami, Lechia teraz tak samo, nie pogardzilbym powtorka z historii
|
Czyli obstawiamy, że nową regułą w E-klapie jest:
Masz 4 zwycięstwa pod rząd, grasz z Wisłą ...
