Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25615
Stary 07.09.2018, 08:50
Łukasz1987 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam tylko jedną obawę jeśli chodzi o Pawła...pożegnał się z Nami podczas meczu z Lechem w sposób wyjątkowy i epicki! Wręcz mam wrażenie że byłby to świetny scenariusz na film! Obawiam się tylko tego aby teraz jego dalszą kariera w Wiśle nie została rozmyta na drobne... Żeby został zapamiętany jako gwiazda i legenda tego klubu! Oczywiście nie wiem jak się teraz prezentuje ale wierzę że może dać Wiśle wiele dobrego i dyrektor sportowy wie co robi generalnie- Broziu czekamy!

i myślę że to pożegnanie trzeba pamiętać jak i jego dotychczasową karierę. Teraz wraca tylko i wyłącznie dlatego że klub go potrzebuje, a on jako prawdziwy Wiślak zgodził mu się pomóc. Jeśli wypali to rewelacja, jeśli nie to nic się nie dzieje i nie powinno się się od niego zbyt wiele oczekiwać i nie powinno to mieć wpływu na jego postrzeganie wśród kibiców.
Odpowiedz cytując