|
Ondraskowi raczej zależy na pozostaniu w KRK, choć może chcieć jakąś kasę podrasować zdając sobie sprawę, że najlepsze lata gry ma za sobą i powoli zacznie odcinac kupony.
Ma babe z Krk, jakieś biznesy, więc wątpię aby chciał uciekać.
Co z Błaszczykowskim ?
|