Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83979
Stary 06.09.2018, 20:03
Ondraskowi raczej zależy na pozostaniu w KRK, choć może chcieć jakąś kasę podrasować zdając sobie sprawę, że najlepsze lata gry ma za sobą i powoli zacznie odcinac kupony.

Ma babe z Krk, jakieś biznesy, więc wątpię aby chciał uciekać.

Co z Błaszczykowskim ?

Odpowiedz cytując