Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25604
Stary 06.09.2018, 15:38
As napisał(a):Wyświetl post
Pozegnal sie bo chcieli tego Hiszpanie.

Ja mam to gdzies, ze sie pozegnal i ze bylo to pozegnanie iscie epickie - teraz jest potrzebny i dobrze ze wraca.
Mam takie samo zdanie i nawet jeśli Brożek miałby wzmocnić tylko szeroką kadrę, to i tak byłoby super.

Tamtego meczu nikt mu nie odbierze. Tak, jak w książce masz emocjonujące zakończenie, a potem epilog, tak i teraz zacznie się być może epilog do tamtej wspaniale zakończonej historii.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując