As napisał(a):

Pozegnal sie bo chcieli tego Hiszpanie.
Ja mam to gdzies, ze sie pozegnal i ze bylo to pozegnanie iscie epickie - teraz jest potrzebny i dobrze ze wraca.
|
Mam takie samo zdanie i nawet jeśli Brożek miałby wzmocnić tylko szeroką kadrę, to i tak byłoby super.
Tamtego meczu nikt mu nie odbierze. Tak, jak w książce masz emocjonujące zakończenie, a potem epilog, tak i teraz zacznie się być może epilog do tamtej wspaniale zakończonej historii.