Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25602
Stary 06.09.2018, 07:21
Ja mam tylko jedną obawę jeśli chodzi o Pawła...pożegnał się z Nami podczas meczu z Lechem w sposób wyjątkowy i epicki! Wręcz mam wrażenie że byłby to świetny scenariusz na film! Obawiam się tylko tego aby teraz jego dalszą kariera w Wiśle nie została rozmyta na drobne... Żeby został zapamiętany jako gwiazda i legenda tego klubu! Oczywiście nie wiem jak się teraz prezentuje ale wierzę że może dać Wiśle wiele dobrego i dyrektor sportowy wie co robi generalnie- Broziu czekamy!
Odpowiedz cytując