Ja mam tylko jedną obawę jeśli chodzi o Pawła...pożegnał się z Nami podczas meczu z Lechem w sposób wyjątkowy i epicki!

Wręcz mam wrażenie że byłby to świetny scenariusz na film! Obawiam się tylko tego aby teraz jego dalszą kariera w Wiśle nie została rozmyta na drobne... Żeby został zapamiętany jako gwiazda i legenda tego klubu! Oczywiście nie wiem jak się teraz prezentuje ale wierzę że może dać Wiśle wiele dobrego i dyrektor sportowy wie co robi

generalnie- Broziu czekamy!
