Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83976
Stary 05.09.2018, 21:18
arti napisał(a):Wyświetl post
Ondraszek jak będzie strzelał jak dotąd to się zgadzam.
A pozostali dwaj których wymieniłeś - cóż to asy? Super bronią, wrzucają, strzelają sporo goli? Kto i za co im zapłaci krocie?
Bartkowski jak na Wisłę to bardzo solidny zawodnik. W każdym razie nie stać nas na kupno zamiennika.
Pietrzak wyskoczył trochę jak Filip z konopii ale mimo wszystko sam fakt, że jest w tzw. "orbicie zainteresowań" selekcjonera podbija jego wartość.

Lepszy kontrakt niż mają w Wiśle zaproponuje im połowa ligi, jeżeli nie więcej.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując