arti napisał(a):

Ondraszek jak będzie strzelał jak dotąd to się zgadzam.
A pozostali dwaj których wymieniłeś - cóż to asy? Super bronią, wrzucają, strzelają sporo goli? Kto i za co im zapłaci krocie?
|
Bartkowski jak na Wisłę to bardzo solidny zawodnik. W każdym razie nie stać nas na kupno zamiennika.
Pietrzak wyskoczył trochę jak Filip z konopii ale mimo wszystko sam fakt, że jest w tzw. "orbicie zainteresowań" selekcjonera podbija jego wartość.
Lepszy kontrakt niż mają w Wiśle zaproponuje im połowa ligi, jeżeli nie więcej.