|
Senior Member
Offline
|
|
szprotson napisał(a): 
Ondraszek dostał oferte o połowe mniejsza niz ma teraz. (smigalo w necie ze zarabia 20 ale czy ojro czy pln ? Biorac pod uwage ze Grym mial prawie 5k ojro na nowych zasadach, nie bylbym zdziwiony jakby ZO miał 20k ojro na starych)
A co do Darii, to pojedzie za Zdenkiem jak dostanie dobra oferte.
|
Czyli oby nie dostał 
Dzięki za info
|
|