Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83972
Stary 05.09.2018, 18:32
Ciekawy jest fakt, że Małecki wyjechał na Słowacje i pobiera tam... mniejszą pensję niż w Wiśle. Głowacki kilka smaczków w tym wywiadzie przedstawia.


Osobiście mam cichą nadzieję, że Ondrasek z nami zostanie choćby do lata. Być może wizja króla strzelców polskiej ligi będzie tak duża, że zgodziłby się choć o pół roku przedłużyć kontrakt na trochę gorszych warunkach (a np motywacyjnych).
Odpowiedz cytując