Polecam TSW z przed tygodnia. Prezes Gołda mówił o zainteresowaniu piłkarzami młodymi i wyróżniającymi się. Jak Pietrzak poradzi sobie w meczach międzypaństwowych to zarówno cena jak i zainteresowanie wzrośnie.
Jednego możemy być pewni. Ondraszek ma kontrakt do grudnia. I nie ma kasy by dostał tyle ile ma teraz. Oraz to, że Zdenek jest rocznik 88 więc zbyt wielu ofert mieć nie będzie. Choć za Spartaka Trnavę bym nie ręczył
