|
Ja jestem za poniedziałkiem np. wieczorem - to wtedy gdybyśmy kolejny mecz mieli grać z drużyną, która gra w poniedziałek o 18-tej.
Ale rób jak uważasz, a najważniejsze co chciałem napisać to to, że bardzo mi się podoba jak to robisz i bardzo Ci dziękuję za Twoją pracę, staranność itd. w tej kwestii.
|