Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83970
Stary 05.09.2018, 17:54
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Głowa wypowiada się w tym wywiadzie rozsądnie.
Problem w tym, że duża część kibiców i tak nie będzie w stanie/ nie będzie chciała tego zrozumieć.
Wisły nie stać na przekroczenie pewnego pułapu finansowego, więc pozostanie takich zawodników jak Ondraszek, Bartkowski czy Pietrzak jest mocno, mocno wątpliwe. Także nasza kadra na wiosnę może być mocno osłabiona w porównaniu do obecnej.
Ondraszek jak będzie strzelał jak dotąd to się zgadzam.
A pozostali dwaj których wymieniłeś - cóż to asy? Super bronią, wrzucają, strzelają sporo goli? Kto i za co im zapłaci krocie?
Odpowiedz cytując