|
Głowa wypowiada się w tym wywiadzie rozsądnie.
Problem w tym, że duża część kibiców i tak nie będzie w stanie/ nie będzie chciała tego zrozumieć.
Wisły nie stać na przekroczenie pewnego pułapu finansowego, więc pozostanie takich zawodników jak Ondraszek, Bartkowski czy Pietrzak jest mocno, mocno wątpliwe. Także nasza kadra na wiosnę może być mocno osłabiona w porównaniu do obecnej.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|