szprotson napisał(a):

Ondraszek dostał oferte o połowe mniejsza niz ma teraz. (smigalo w necie ze zarabia 20 ale czy ojro czy pln ? Biorac pod uwage ze Grym mial prawie 5k ojro na nowych zasadach, nie bylbym zdziwiony jakby ZO miał 20k ojro na starych)
A co do Darii, to pojedzie za Zdenkiem jak dostanie dobra oferte.
|
20, 40, 50, 70 netto brutto, złotych, euro

... kto da mniej, kto da wiecej?
