Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83966
Stary 05.09.2018, 16:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ondraszek dostał oferte o połowe mniejsza niz ma teraz. (smigalo w necie ze zarabia 20 ale czy ojro czy pln ? Biorac pod uwage ze Grym mial prawie 5k ojro na nowych zasadach, nie bylbym zdziwiony jakby ZO miał 20k ojro na starych)
A co do Darii, to pojedzie za Zdenkiem jak dostanie dobra oferte.
20, 40, 50, 70 netto brutto, złotych, euro ... kto da mniej, kto da wiecej?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując