Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83965
Stary 05.09.2018, 16:10
Ondraszek dostał oferte o połowe mniejsza niz ma teraz. (smigalo w necie ze zarabia 20 ale czy ojro czy pln ? Biorac pod uwage ze Grym mial prawie 5k ojro na nowych zasadach, nie bylbym zdziwiony jakby ZO miał 20k ojro na starych)
A co do Darii, to pojedzie za Zdenkiem jak dostanie dobra oferte.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 05.09.2018 o godz. 16:13.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując