Ondraszek dostał oferte o połowe mniejsza niz ma teraz. (smigalo w necie ze zarabia 20

ale czy ojro czy pln ? Biorac pod uwage ze Grym mial prawie 5k ojro na nowych zasadach, nie bylbym zdziwiony jakby ZO miał 20k ojro na starych)
A co do Darii, to pojedzie za Zdenkiem jak dostanie dobra oferte.