Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83963
Stary 05.09.2018, 15:31
Ondrasek ma podobno kontrakt 10.000 euro miesięcznie ( informacja medialna, gdzieś podawali zarobki piłkarzy ekstraklasy) .Jeżeli utrzyma tempo strzelanych bramek,to kwota nie jest wysoka.Jednak musimy zabezpieczyć się i zaproponujmy rozsądną podstawę +bonusy za strzelane bramki.
Odpowiedz cytując