|
Ondrasek ma podobno kontrakt 10.000 euro miesięcznie ( informacja medialna, gdzieś podawali zarobki piłkarzy ekstraklasy) .Jeżeli utrzyma tempo strzelanych bramek,to kwota nie jest wysoka.Jednak musimy zabezpieczyć się i zaproponujmy rozsądną podstawę +bonusy za strzelane bramki.
|