|
A kto weźmie Ondraska?
Tym bardziej, że Czech najwyraźniej stara się o nowy kontrakt. Po jego podpisaniu może osiąść znowu na ZUSie (ufff... na laurach).
Nie ma najmniejszej gwarancji, że jak zostanie to utrzyma formę. Równe dobrze może wystrzelić Boguski, Imaz czy Kolar
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|