|
Poza Lisem chyba nikt ostatnio nie przeszedł jako transfer gotówkowy - popraw mnie, bo mogę się mylić.
Lepsi płatnicy płacą i takie kwoty (albo nawet i większe) jeśli sprzedawca się szanuje. A w kwestii Brleka mam wrażenie, że cała sprawa poszła w niewłaściwą stronę. No ale skoro kasa już w 100% na koncie, to po prostu należy trzymać kciuki, że taka sytuacja się już nie powtórzy.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|