Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9114
Stary 05.09.2018, 09:04
Oby ostatni był również przypadek z Brlekiem, kiedy na gotówkę klub czekał tak długo... Kasa na konto, to można wysyłać piłkarza, a nie ugody, wypożyczenia itp.
A jak nie, to szybko do UEFA i do odpowiedniej federacji.
Powód: Uefa ;)
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 05.09.2018 o godz. 09:06.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując