Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 05.09.2018, 07:49
Preclarz napisał(a):Wyświetl post
Świetnie, że sprawa nabiera rumieńców. Co do kwestii medium przez które będzie się odbywała komunikacja między członkami to kluczowe jest, aby było ono przejrzyste i funkcjonalne. Osobne forum wydaje się praktyczniejsze.
Natomiast siła głosu zależna od wpłacanej kwoty to moim zdaniem nietrafne rozwiązanie. Równość byłaby własciwsza.
Na walnym zgromadzeniu glosy wszystkich sa rowne (jesli dobrze zrozumialem) natomiast przy zwyklych glosowaniach np na temat czy dac kase na akademie czy na bilety dla dzieci z domow dziecka glosy maja rozna wartosc. Wg mnie to jest sprawiedliwe bo jesli ktos daje wiecej kasy to powinien miec wiecej do powiedzenia.

Tak na chlopski rozum mozna bylo miec jedna stawke 50zl i kazdy maialby jeden glos ale to by sie i tak dalo latwo obejsc bo ktos chcacy wplacac 200 moglby zapisac "na slupa" mame, tate i siostre i i tak miec 4 glosy.
Odpowiedz cytując