|
Na środku pomocy grywał też Pietrzak, tak zresztą ustawił go w pierwszym jego meczu w Wiśle Pawłowski. Szału nie było, ale tragedii też nie. Nie wiem tylko jak Rafał poradziłby sobie jako typowy DMF, jednak na pewno bardziej go widzę w tej roli niż Dawida/Tibora. No nic, mamy 16 zawodników z pola z ligowym doświadczeniem, może dojdzie jeszcze Brożek jako siedemnasty, choć myślę, że jeśli przyjdzie, to tylko jako doraźny ,,strażak''. Wielu minut raczej nie dostanie, ale w razie potrzeby uzupełni ławkę/wejdzie jako joker na kilkanaście minut/zagra jakiś pojedynczy mecz od początku w razie plagi kontuzji. Życzmy sobie zatem zarówno jak najmniejszej liczby kontuzji i pauz za kartki, jak i tego, by rozłożyły się one w miarę szczęśliwie, omijały nas przy najważniejszych spotkaniach i nie przychodziły masowo.
|