|
Nie przesadzajmy, że 1 mecz w tygodniu (a czasami z przerwać na reprezentacje co 2), zarżnie naszych zawodników.Przyjdzie mecz z Lechią w PP i zapewne od początku szansę dostanie: Buchalik, Arsenić, Halilović, Wojtkowski, może Kolar. Zgranie obecnego składu procentuje nam lepszymi wynikami.
Jak Basha wypadnie można by spróbować Arsenicia na DP. Za bardzo zresztą nie będzie wyboru. Bo Laskoś to nie ten poziom, a Kort/Halilović to jednak nie są "6". Plewka również.
|