bridgeburner napisał(a):

Nieśmiało chciałbym zauważyć że o powyższe może być ciężko, gdyż...
W tej chwili poza juniorami mamy właśnie tylko 18 zawodników, więc może nie być kogo wyciagac
|
Wiesz, my tych juniorów i wychowanków chcemy wprowadzać do składu. Ich plus sprowadzonych młodych.