pepe72 napisał(a):

|
Jak się nie skończyła, skoro miasto chciało nas usunąć ze stadionu, a trener rozwiązał kontrakt z winy klubu?
|
Trener nie rozwiązał z winy klubu a długi po Cupiale będziemy jeszcze długo spłacać. W sumie i tu i tu nie masz racji. Pieniądze są, ale małe, na pewno nie na politykę jaką wcześniej prowadziliśmy.
Sprzedamy Kostala za 2 mln euro (albo lepiej za więcej) i będzie nadwyżka.