Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9107
Stary 04.09.2018, 21:23
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak się nie skończyła, skoro miasto chciało nas usunąć ze stadionu, a trener rozwiązał kontrakt z winy klubu?
Trener nie rozwiązał z winy klubu a długi po Cupiale będziemy jeszcze długo spłacać. W sumie i tu i tu nie masz racji. Pieniądze są, ale małe, na pewno nie na politykę jaką wcześniej prowadziliśmy.
Sprzedamy Kostala za 2 mln euro (albo lepiej za więcej) i będzie nadwyżka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.09.2018 o godz. 21:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując