|
Rybus kontuzja. Na Włochy wychodzi Pietrzak, wali gola, daje dwie asysty i w zimie kupuje go Juventus, bo Alexa Sandro kupi ktoś z Premier League.
***
Ugryzłbym nasz skład trochę z innej strony. Według mnie przydałaby się większa rotacja w składzie, bo przy naszym stylu gry prędzej czy później piłkarze odczują kilometry w nogach. Oby w postaci zmęczenia, a nie kontuzji. Poza tym są kartki, już mało brakowało, a Bashy zabrakłoby na hitowy mecz z Lechią. Nie mamy przetestowanego wariantu gry bez Albańczyka, a środek Kort-Halilović nie brzmi jak zapora nie do przejścia. Na ławce mamy ciekawe nazwiska, debiutu już doczekali się Plewka i Grabowski i jestem ciekaw gry w różnych wariantach personalnych. Była interesująca okazja do tego w meczu z Górnikiem, kiedy w 50. minucie mieliśmy 3-0, ale na zmianę weszli w 70. minucie Małecki za Kostala (1 do 1, w dodatku Patryka w następnym meczu już nie było), w 77. minucie Halilović za Korta i 3 minuty dostał Grabowski za Pietrzaka. W tym meczu Basha dostał kartkę przy stanie 3-0, Pietrzak tuż przed zejściem. Można było tego uniknąć. Ktoś podobne ma przemyślenia?
|