Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9106
Stary 04.09.2018, 20:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rok temu się jakoś nie skończyła? Balansujemy na krawędzi, ale myślę że w zimie kogoś sprzedamy i zapewnimy sobie kolejne pół roku spokoju. Tym sposobem można egzystować nawet kilka lat. Zresztą nie tylko my tak funkcjonujemy.

W lecie zeszliśmy z 13 dużych kontraktów.
Doszedł Kort, Lis, a Bartosz i Pietrzak wrócili z wypożyczenia. Były plotki że kwotę na płacę ścieliśmy o 1/3. To naprawdę dużo. Trzymanie wąskiej kadry uzupełnionej juniorami może przynieść dobre skutki. Oby tylko kontuzje omijały zespół. O wynik sportowy jestem dziwnie spokojny, Stolarczyk ma konkretny pomysł na zespół i może miejsce w 8 nie będzie jedynym co osiągniemy w tym sezonie.
Jak się nie skończyła, skoro miasto chciało nas usunąć ze stadionu, a trener rozwiązał kontrakt z winy klubu?
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując