Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9103
Stary 04.09.2018, 19:37
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
A kim są owi "małopolscy biznesmeni"? I jaka byłaby formuła zarządzania klubem gdyby było ich kilku i każdy miał inną wizję? Coś jak gdzie kucharek sześć...?
Moim zdaniem 6 jest lepszych niż 1, ponieważ odkleja kadrę zarządzającą od udziałowców/akcjonariuszy. Skoro właściciele musieliby się dogadać, co do zmiany zarządu, a pośrednio także dyrektora sportowego, to raz ustanowiony personel mógłby spokojnie realizować określoną politykę bez obaw, że byle kaprys wyłącznego akcjonariusza przesądzi o zburzeniu klocków i budowania od nowa.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując