pepe72 napisał(a):

|
Jeśli ktoś kupuje klub dla marketingu to musi mieć wartość marketingową. Zaś pozycję negocjacyjną Wisły i tak ograniczają sprawozdania finansowe.
|
No jak najbardziej, dlatego pisalem, ze 6 lepszych lub gorszych meczy nie ma znaczenia. Wartosc marketingowa Wisly (jesli ktos zamierza w klub inwestowac 10 lat) jest taka sama niezaleznie czy po 7 kolejkach jest druga czy 14sta w tabeli.
Ktos, ktoy by wsadzil 40 milionow w klub jest w stanie sprowadzic zawodnikow, ktorzy zagwarantuja dobre wyniki ale z perspektywy takiej osoby lepiej byloby zaplacic mniej nawet za klub pierwszoligowy i szybko awansowac.
Tak mnie sie przynajmniej wydaje.