Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#995
Stary 04.09.2018, 11:33
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że za czasów PBB dzielono punkty w rundzie finałowej.

Jakby ich nie dzielono to by spokojnie się utrzymało, mimo katastrofalnych wyników w kluczowej części sezonu.


Tak samo średnia arytmetyczna na mistrzostwo i puchary wg AC jest nieaktualna. Zawyżają ją kluby z lat wcześniejszych, a od paru ostatnich sezonów mistrz ma lub prawie ma 2 punkty w meczu. Obecnie punktowanie z siłą 2 pts / mecz niemal gwarantuje walkę o mistrzostwo w naszej kopanej.
Ta, ale 14 Górnik Łęczna miał też 39 [24(31)] punktów. Zgodnie z regułami 3 rundy Podbeskidzie byłoby wyżej niż Łęczna. Ale ciężko mówić, że 39 punktów było w tamtym sezonie bezpieczne.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując