Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9096
Stary 04.09.2018, 10:52
filipowski napisał(a):Wyświetl post
Chyba nic nie wyjdzie z tej sprzedaży akcji.Sporo osób pyta,a nikt nie kupuje.Teraz jest najlepszy moment na sprzedaż (gramy dobrze,dużo dobrego się o nas mówi)
Chyba nie sadzisz, ze ktos uzaleznia wielomilionowa i wieloletnia inwestycje od tego czy klub zagra dobrze 6 meczy.
Paradoksalnie o wiele latwiej jest sprzedac klub, ktory cieniuje bo cena jest nizsza i pozycja negocjacyjna sprzedajacego slabsza.
Odpowiedz cytując