filipowski napisał(a):

|
Chyba nic nie wyjdzie z tej sprzedaży akcji.Sporo osób pyta,a nikt nie kupuje.Teraz jest najlepszy moment na sprzedaż (gramy dobrze,dużo dobrego się o nas mówi)
|
Chyba nie sadzisz, ze ktos uzaleznia wielomilionowa i wieloletnia inwestycje od tego czy klub zagra dobrze 6 meczy.
Paradoksalnie o wiele latwiej jest sprzedac klub, ktory cieniuje bo cena jest nizsza i pozycja negocjacyjna sprzedajacego slabsza.