Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 03.09.2018, 18:00
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Przecież tu nie chodzi o to żeby kazać im przestać tak zajebiście punktowac bo "plan jest na 14 miejce" tylko że jeśli np skończymy jesień np na 3 miejscu (z utrzymaniem pewnym) i przyjdą dobre oferty na 3-4 piłkarzy , to je trzeba przyjąć żeby wreszcie wyjść z długów , a nie odrzucić bo "szanse na majstra"

chyba tylko po to Pepe wypisuje te kasandryczne posty

chyba kazdy przecież wie że lepiej zdobyć mistrzostwo PL , niż dajmy na to 12 miejsce , więc cieszmy się tym co jest

i 4 raz apeluje o pisanie w stosownym temacie
Weź mnie nie wkurzaj. Kasandra miała rację ale nikt jej nie słuchał
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując