|
Ważne, żeby się utrzymać. Nie tylko sportowo, ale przede wszystkim finansowo.
To,że teraz sportowo jest ok - nie znaczy, że na wiosnę nie rozjebie się pod kątem finansowym.
Także niech te wyniki napędzają frekwencję i ewentualne transfery, bo bez tego ani rusz.
|