Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 03.09.2018, 17:11
Klub powinien wykorzystać okazję na dodatkowy zarobek,i promować mecz z Lechią np : Razem zagR22ajmy o lidera.Porobić plakaty meczowe,promować na fb,twiterze.Trzeba dotrzeć do niedzielnych kibiców,którzy chodzą tylko na Legię,czy derby.Ten mecz to jedna z nielicznych okazji,żeby zrobić dobry wynik na trybunach.
Odpowiedz cytując