|
Punktowanie takie jak obecnie (2 pkt/mecz), nie ma szans utrzymać. Tylko drużyna która zdobywa mistrzostwo może miec takie tempo. Nawet jak wygramy z Lechia i nie możemy podnieść naszych oczekiwań. Celem jest 8 i spokojne utrzymanie. Jak sie dostaniemy do 8 to mozna patrzeć wyżej.
Mecz ze Śląskiem zreszta pokazal że z łatwością można nas zdominować i tylko ich fatalna skuteczność przesadzila, że nie doszło do naszej (wysokiej) porażki.
|