|
Osobiscie nie rozumiem argumentu ze otworzenie nowego forum/dzialu tworzy większe koszty. Mozna to zrobić na bezplatnej domenie w której można stworzyć kopię bazy danych... Przynajmnirj kilka lat temu tal robiłem.
Grupa ma FB to w zasadzie jeden temat z setką postów. Jak się w tym odnaleźć? Forum (jak to) jest bardzo przejrzyste. Mozna odszukać archiwalne posty i dowolnie je moderować.
|