Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.09.2018, 06:59
Rav ludzie nie chca Facebooka bo mozna sie polansowac, ze sie jest buntownikiem i nie ma sie tam konta ;-)

- Rozumiem, ze Facebook bylby najpraktyczniejszy bo koszty zadne i przy tym chyb najbezpieczniejsze rozwiazanie.
- Jesli chodzi o dane osobowe na FB to przeciez sobie mozna zalozyc konto pod innym nazwiskiem. Nie ma obowiazku podowania prawdziwych danych.
- Jesli ludzie tak srasznie sie Facebooka obawiaja to moze rozwazmy Google+? Wystarzy sobie zalozyc maila na Googlu.
Odpowiedz cytując