Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83947
Stary 02.09.2018, 15:19
Spokojnie, w meczu z Arką i Płockiem nam tego brakowało, to wyszło na zero. Słabszy mecz każdemu się może zdarzyć.

Ja w ogóle nie pamietam meczu wygranego na takim farcie przez nas... przypomni ktoś?

Co do Małego, to może dobrze, mu zrobi wypożyczenie.
Odpowiedz cytując