|
Spokojnie, w meczu z Arką i Płockiem nam tego brakowało, to wyszło na zero. Słabszy mecz każdemu się może zdarzyć.
Ja w ogóle nie pamietam meczu wygranego na takim farcie przez nas... przypomni ktoś?
Co do Małego, to może dobrze, mu zrobi wypożyczenie.
|