Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9090
Stary 02.09.2018, 14:37
filipowski napisał(a):Wyświetl post
Chyba nic nie wyjdzie z tej sprzedaży akcji.Sporo osób pyta,a nikt nie kupuje.Teraz jest najlepszy moment na sprzedaż (gramy dobrze,dużo dobrego się o nas mówi)
Kto pyta?
Odpowiedz cytując