|
Obejrzałem powtórkę meczu,Śląsk spokojnie mógł nam zaaplikować 6 bramek.Jestem zaskoczony,że aż tak nas stłamsili.Widać brak drugiego klasowego defensywnego pomocnika typu Llonch.Strach pomyśleć co będzie jak wypadnie Basha.Wątpię,że w tym sezonie powtórzymy mecz z taką ilością szcześcia.Dlatego niech dobrze przepracują najbliższe dwa tygodnia.
|