Karherop napisał(a):

@pepe72, co Ty tak ciągle z tą wyprzedażą? Zima nigdy nie przynosi aż takich rotacji w zespole.
Jedyna refleksja z tych statystyk, to że nie ma szans na zagwarantowanie sobie 8 do zimy. Musielibyśmy punktować jak byśmy szli na mistrzostwo. A tu trzeba tonować nastroje.
Ale jednocześnie spadek nam raczej nie grozi.
|
Wywalę komentarz o wyprzedaży. Ale obawiam się, że w tym sezonie w zimie ktoś jednak odejdzie.