I znowu malkontenci dorwali się do klawiatury
Pechowo zremisowaliśmy z Arką czy Wisłą Płock. "NIESKUTECZNOŚĆ TO BRAK UMIEJĘTNOŚCI", "NIE MA CO UKRYWAĆ MAMY TAKICH PIŁKARZY, ŻE WALCZYMY O UTRZYMANIE", "TO, ŻE MAŁY ŁADUJE W TRYBUNY NA PUSTAKA ŚWIADCZY O TYM, ŻE JESTEŚMY SŁABI".
Szczęśliwie wygraliśmy ze Śląskiem : "ŚLĄSK NAM POKAZAŁ JAK SIĘ GRA" "ŚLĄSK NAM POKAZAŁ MIEJSCE W SZEREGU" "MAMY 7 PUNKTÓW PRZEWAGI NAD 9 MIEJSCEM"........
Ludzie, powiedzcie co palicie, bo też mam ochotę tak odlecieć.
Suma sumarum mamy podobny pakiet punktowy do tego co pokazywaliśmy na boisku do dziś. Ze Śląskiem zagraliśmy najsłabszy mecz tej rundy i fartownie go wygraliśmy.
Musimy wrócić do tego co graliśmy wcześniej i w tym głowa Stolara, żeby naszych odpowiednio mentalnie nastawić przed meczem z Lechią. W końcu najprawdopodobniej zagramy o fotel lidera.
Bajki o walce o utrzymanie trza sobie wsadzić w buty. To, że drużyna piłkarsko była na pierwszą ósemkę - było dla mnie oczywiste. Jedynie zawirowania finansowe mogły to zmienić. Na razie gramy znacząco powyżej oczekiwań i trzeba się tym cieszyć, a nie odliczać ile nam punktów brakuje do utrzymania. Zaciskamy kciuki i czekamy na lidera, żeby go pięknie spałować przy R22. Najlepiej w dobrym stylu. Ale farfoclowym zwycięstwem też nie pogardzę.