Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 02.09.2018, 11:35
BB14, dzięki, masz dużo racji. Mamy opracowane warianty: własne forum, forum wislakrakow.com i grupa FB z argumentami za i przeciw.

Jako że póki co skłaniamy się ku grupie na FB, przynajmniej na początku - skupcie się proszę na krytyce tej opcji

Istotną kwestią jest też czas i koszt wdrożenia, a później koszt utrzymania. Grupę FB możemy założyć niemal od razu i bezkosztowo, a wolelibysmy ograniczyć koszty własne Socios, zwłaszcza na początku.
Odpowiedz cytując