|
OK, niczego nie wykluczamy całkowicie, ale mam prośbę, żebyście nam pomogli zrozumieć - dlaczego nie Facebook? Jaki jest problem w zarejestrowaniu się na FB choćby po to, żeby używać go tylko do komunikacji w Socios?
Od razu zaznaczę, że chodzi o tzw. ukrytą grupę na FB.
|